Zákaznická podpora:+420 702 431 598info@atreya.cz

Jen pro mladé? Kdepak. Barevné vlasy sluší každému a dodají šmrnc šedivým dnům!

Barevné vlasy jsou jako piercing nebo tetování - jakmile je jednou vyzkoušíte, už jen těžko můžete přestat! Není proto náhoda, že máme v nabídce e-shopu i barvy na vlasy od oblíbené značky Directions. Možná máte občas pocit, že je váš život nudný a šedý a přemýšlíte, jak do něj vnést trochu zábavy. Zářivě barevné vlasy mohou být přesně tím, co vaše tělo i mysl potřebuje!

Je jedno, jestli je vám patnáct, pětatřicet nebo padesát, barevné vlasy sluší každému! A možná je to i tím, že jakmile máte na hlavě nějakou extrémní barvu, máte důvod se usmívat a lidé vám ty úsměvy vrací. Zeptejte se kohokoliv s barevnými vlasy kolem sebe, jak na barvu reaguje jeho okolí - většinou se setkáte se samými milými příběhy! A my si myslíme, že v dnešní době svět prostě potřebuje samé šťastné usměvavé tváře. Tak proč tomu nejít trochu naproti?

2_damy

1_chlapci

Někdo z vás už třeba delší dobu přemýšlí nad konkrétním odstínem a jenom sbírá odvahu, aby do toho šel. Pokud potřebujete jenom trochu popostrčit a hledáte znamení, pak je to tady. Jděte do toho! Někdo jiný se zase nemůže rozhodnout, která barva mu bude slušet nejvíc, i když už by do toho strašně rád šel. Pak můžete zkusit udělat změnu nanečisto - pomocí některé z mobilních aplikací. Oblíbená je třeba YouCam MakeUp, kterou najdete na Google Play.

Nemusíte taky barvit všechny vlasy najednou, zkuste nabarvit jen konečky nebo vyzkoušejte populární podbarvení spodní části vlasů. Do práce tak můžete jít třeba s nenápadně rozpuštěnými hnědými vlasy a večer je vyčesat nahoru, případně upravit pěšinku a užívat si záplavu oblíbené barvy. 

3_podbarveni

Barvy na vlasy od Directions jsou oblíbené hned z několika důvodů. Prvním je jejich nízká cena v přepočtu na objem kelímku. Ten vám navíc obarví víc vlasů, než jste zvyklí - jedno balení vyjde přibližně na vlasy po ramena. Pokud je máte delší, použijte dvě balení.

odstíny directions barevné vlasyBarvy jsou semipermanentní, což znamená, že vám na vlasech nezůstanou nekonečně dlouho a jednoho dne se vymyjí. To se děje i díky jejich  složení - na rozdíl od klasických barev v krabičkách, které znáte z drogerií, jsou gelové a neobsahují peroxid. Vlas jen povrchově obalí barevným pigmentem, ale nenaruší ho zevnitř. To tedy znamená, že i kdybyste si vlasy chtěli barvit každý týden, tak klidně můžete. Díky šetrnému složení vám vlasy nezeslábnou ani se nevysuší. To tedy jen teoreticky, v praxi si vlasy můžete ničit přidruženými procesy, jako častým kulmování, žehlením, lakováním… Vždyť to znáte. 

To, co na barvách Directions ale opravdu zbožňujeme, je jejich široký výběr barevných odstínů! Barvy můžete mezi sebou kombinovat, míchat je, anebo zesvětlovat, aby nebyly tak syté a mohli jste získat populární pastelový tón. Občas se setkáte s radou, že světlejšího odstínu dosáhnete smícháním s kondicionérem, nicméně pro jistější výsledek (a hlavně následně delší výdrž barvy na vlasech) můžete jakýkoliv odstín smíchat se speciálním bílým tonerem

Často se pak setkáváme s otázkou, zda ten či který odstín chytne i na tmavé vlasy. Odpověď je vždy krátká a jednoduchá: Ne, nechytne na ně žádný odstín. Stejně jako kdybyste se snažili na černý papír malovat růžovou pastelkou, tak ani na tmavých vlasech nebude růžová barva vidět. Proto pastelkami kreslíme na bílý papír. A i proto barvíme vlasy jen na odbarvený podklad. Před aplikací barev Directions byste tak měli mít vlasy odbarvené na co nejsvětlejší tón. Samozřejmě záleží i na tom, jakou barvu budete následně nanášet.

Tyrkysová nebo modrá bude určitě chtít co nejsvětlejší podklad, protože jde o studené tóny, které neobsahují samy o sobě žádný žlutý pigment, a pokud byste měli na hlavě tzv. kuřecí odstín, pak byste se mohli těšit maximálně ze zeleného výsledku. Na druhou stranu teplé odstíny jako růžová, oranžová či červená nebo naopak právě zelená, trochu „kuřátkové” žluté snesou.

4_divciny1

Dejte si také pozor, abyste vlasy měli odbarvené rovnoměrně. Jakmile to pokazíte a u kořínků budete mít žlutou a v konečcích vlasů bílou barvu, pak i barevný výsledek bude nerovnoměrný. Ideální je proto odbarvení svých vlasů nechat profesionálům v kadeřnických salonech, kteří vám podklad krásně sjednotí. Vy už pak můžete klidně vesele experimentovat. Nebo můžete využít odbarvovací sadu na vlasy přímo od Directions. Striktně se při odbarvování držte návodu a případně požádejte další pár rukou o pomoc. A pamatujte, že než byste si spálili vlasy, je vždycky lepší je odbarvovat třeba na dvakrát či třikrát s rozumným časovým odstupem.

Existuje ještě další spousta důvodů, proč barvy od Directions milujeme! Mají skvělou konzistenci, takže se moc příjemně nanáší a nemusíte je ani nikam přelévat, protože se do nich krásně vejde štětec na barvení vlasů. Nemusíte je spotřebovat hned, protože díky absenci oxidačního činidla (čti peroxidu) neoxidují a neztrácejí s časem účinnost. Klidně spotřebujte jen půlku kalíšku a druhou si schovejte na příště. No a to nejlepší nakonec - barvy nebyly testované na zvířátkách, takže jsou vegan

5_divciny2

Podtrženo, sečteno - vyzkoušejte je, stojí za to!

Myslíme, že víc už vás ani nadchnout nemůžeme, co? Dejte nám vědět na Facebook nebo Instagram, jak jste na tom vy se svými extrémními účesy. Motivovali jsme vás ke změně účesu nebo už jste barvičkám dávno propadli? Jaké odstíny milujete nebo jaké se teprve odvažujete vyzkoušet? A máte i vy nějaké oblíbené aplikace na vizualizaci vzhledu? Moc se na vaše zkušenosti těšíme! 

Zdroj fotek: Instagram Directions Hair Color