Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3831 hodnocení
5
3697x
4
75x
3
14x
2
12x
1
33x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JP
Jana Pavlasová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2023
Vše naprosto v pořádku, rychlé dodání, krásné zboží. Děkuji.
TH
Tereza Hlinková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2023
FV
František Vraspír
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2023
RC
Růžena Chválová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2023
HV
Hana Votočková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2023
Velký výběr, hezký nafocene produkty i rychle dodani. Uvidíme, jak budou ozdubky sloužit. K nákupu praktická a hezka taštička...
AP
Anežka Pecková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2023
Vše dorazilo v pořádku, výborná a příjemná komunikace, vstřícnost při výměně. Náušnice krásné.
IT
Iva Táborská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2023
Maximalni spokojenost!
B
Barbora
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2023
Velký výběr, rychlé dodání. Každý šperk zabalen hygienicky v samostatném sáčku.
JK
Jaroslava Krásová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2023
DT
Denisa Trnková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2023
KV
Kateřina Valterová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2023
LŠ
Lukáš Štrbavý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2023
PH
Pavla Hofmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2023
Nákup hodnotím velice pozitivně od začátku až do konce. Webové stránky jsou velmi přehledné a dobře se na nich vyhledává. Balíček přišel velice rychle, balení je hezké (papírová krabička) a taštička na šperky potěší. Šperky jsou krásné, kvalitní a odpovídají fotkám na stránkách. Do budoucna bych ale uvítala, kdyby u každého produktu byla fotka piercingu na těle, aby si člověk dokázal lépe představit, jak šperk bude vypadat na konkrétním místě.
GK
Greti Kalčeva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2023
Skvělé! Vše dorazilo hned a v pořádku ????
NK
Nikola Kelecsenyiová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2023
Jsem velice mile překvapená, jak nabídkou, tak servisem od objednání až po dodání. Ceny normální, šperky pěkné a především krásně balené. já měla radost už jen z toho, jak hygienicky v pytlíčkách a uzavíratelném sáčku šperk přišel. Jsem moc spokojená... :-) Určitě to nebyl můj poslední nákup :-)
MH
Monika Havelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2023
ZA
Zuzana Andrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2023
vše ok
KN
Kristýna Nechvátalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2023
KK
Květoslava Káčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2023
EK
Eva Krejčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2023