Zákaznická podpora:+420 702 431 598info@atreya.cz

Vyzvednutí ve výdejním boxu Brno

Výdejní boxy Atreya

Máme pro Vás novinku!

Nově si můžete vyzvednou své objednávky nejen menších (piercing, tunely a další šperky), ale i větších rozměrů (barvy na vlasy, piercingové kleště) bezkontaktně a kdykoliv - 24/7 a to v našich výdejních boxech v Brně. Do boxů se aktuálně nevlezou kužely na měření velikosti prstenů, polštáře a posuvná měřidla. 

Aktuálně je pro vás k dispozici 24 boxů.

Co to je?

Výdejní boxy jsou bezpečnostní schránky, které jsou umístěné naproti vchodovým dveřím do naší prodejny, na ulici Lidická 4 v Brně a jsou označeny čísly.

A jak to probíhá?

    1. Při nákupu na e-shopu si vyberete jako dopravu Výdejní box. Pro tuto možnost vyzvednutí je nutná platba předem a to buď převodem, nebo některou z online metod.
    2. Jakmile bude objednávka nachystána a umístěna do výdejního boxu, pošleme Vám sms s upozorněním a email spolu s pokyny, jak si svou objednávku vyzvednout. V pokynech budete mít číslo schránky a tajný číselný kód pro odemknutí schránky.
    3. Po dobu 5 kalendářních dnů (po-ne), je objednávka umístěna ve výdejním boxu. Můžete přijít v jakoukoliv denní či noční dobu, abyste si svou objednávku vyzvedli. Pokud si nestihnete během těchto 5 dnů objednávku vyzvednout, přesuneme Vám ji na vyzvednutí na prodejně v běžné otevírací době, aby neblokovala box příliš dlouho. Vše je také o domluvě.
    4. Vyzvednutí objednávky z výdejního boxu je jednoduché. Zadejte číselný kód a zmáčkněte # (křížek). Po zablikání zeleného světýlka pootočte kolečkem na levé straně dvířek. Vyjměte svoji objednávku. Po vyjmutí objednávky zavřete dvířka a znovu pootočte kolečkem zpět. Zkontrolujte tahem dvířek k sobě, zda jsou dvířka opravdu zavřená.
    5. Hotovo! Následující pracovní den Vám pošleme daňový doklad na email zadaný v objednávce.