SLEVA 10% NA VŠE S KÓDEM MONDAY10
Zákaznická podpora:+420 702 431 598info@atreya.cz

Piercingové studio Atreya v Brně

Chcete si nechat udělat piercing? V Brně můžete navštívit náš salon, kde se vám bude věnovat náš piercer Honza alias Gofy a nebo piercer Michal. Salon je součástí naší prodejny na Lidické 4 v Brně a tak máte vše potřebné pohromadě. 

Rezervovat termín

K piercingu přistupujeme zodpovědně a s plně profesionálním servisem.

Samozřejmostí je u nás konzultace, poučení před samotným vpichem i dostatečné poučení o následné péči. Cena aplikace je vždy včetně vhodného aplikačního šperku. U většiny piercingů je také potřeba šperk po opadnutí otoku vyměnit za kratší. Výměna je v ceně aplikace, hradí se pouze kratší šperk.

Pro čerstvý vpich používáme titan třídy ASTM F-136, který vám v případě zájmu můžeme anodizovat (zbarvit za pomocí elektřiny) do mnoha odstínů bez ovlivnění jeho chemických a mechanických vlastností pro aplikaci. Všechny aplikační šperky jsou s vnitřním závitem, či bezzávitovým systémem.

1Foto
3Foto

Poradíme si i s méně tradičními piercingy, intimním piercingem a microdermal piercingem.

Piercing ani náušnice u nás nenastřelujeme, veškerý piercing provádíme sterilní piercingovou jehlou. Důvody vám rádi vysvětlíme přímo ve studiu, nebo si můžete přečíst náš článek na blogu.

Díky zkušenostem a našemu nadšení pro piercing si poradíme s téměř jakýmkoliv druhem piercingu. Velmi nám záleží na kvalitě certifikovaných šperků a vašem zdraví, proto neprovádíme některé nebezpečné piercingy a dbáme na to, aby vámi vybraný piercing odpovídal možnostem vaší anatomie - každé tělo je jedinečné.

V rukách zkušených piercerů

V našem hlavní piercingovém studiu se objednaných zákazníků ujme náš zkušený piercer Honza, který je v oboru piercingu již přes 10 let. Zkušenosti a dovednosti získává na pravidelných školeních a zahraničních konferencí Asociace profesionálních piercerů a přináší tak do našeho studia ty nejlepší techniky i materiály, aby byl piercing tím nejlepším možným zážitkem.

V našem menším "fialovém" studiu se o klienty stará náš druhý piercer Michal. Ve fialovém studiu se dokážeme postarat o vybrané piercingy, jako jsou piercingy uší, nosu či jiné obličejové piercingy. Vyřešíme zde také přeměřování a výměny šperků či uvedené piercingy pro objednané zákazníky. Jelikož je toto studio omezené menším prostorem, není možné si sem vzít doprovod.

Obě studia jsou součástí naší prodejny.

 

2Foto

Ceník piercingu

Rezervovat termín

Uvedená cena je za za jeden piercing včetně základního šperku z implantačního titanu třídy ASTM F-136. Ve studiu je možé si za příplatek vybrat se široké nabídky šperků ze zlata i titanu. Piercing s vlastním přineseným šperkem není možný – šperky z neznámých zdrojů, kde nemůžeme ručit za kvalitu, nepoužíváme.

Piercing ušního lalůčku včetně základního šperku
650 Kč
Píchání uší dětem od tří let, obě uši včetně šperků (umíme i bezbolestně, s lokálním anestetikem v masti)
1600 Kč
Klasický piercing včetně titanového šperku
900 Kč - 1000 Kč (podle druhu)
Intimní piercing genitálií včetně titanového šperku
1200 Kč
Microdermal piercing (pouze 18+)
1000 Kč
Anodizace titanového šperku (zbarvení)
49 Kč

Objednejte se k nám na piercing

Vyberte si termín: Pro aplikaci se rezervuje na přesný čas - k dispozici je také menší čekárna a WC. Na termín přijďe odpočatí a v plné síle, stačí na začátek vaší rezervace nebo pár minut před ní.
Doprovod: Jako doprovod je možné si vzít jednu osobu starší 12 let, v případě objednání do menšího studia k piercerovi Michalovi musí doprovod z důvodu omezeného prostoru počkat v čekárně. Výběr studia a piercera je možný v levém sloupci rezervačního kalendáře, před výběrem konkrétní služby.
Mazlíčky i kolo nechejte doma: Do prostor prodejny ani studia není možné si vzít kola, koloběžky, ani čtyřnohé mazlíčky - děkujeme za pochopení.
Jak vyplnit rezervaci: Pro objednání se na piercing použijte online formulář a vyplňte vždy údaje osoby, které bude služba provedena.
Storno rezervace: Svou rezervaci můžete stornovat do 24 hodin před objednaným termínem přímo v online systému nebo telefonem/sms/emailem na kontaktech níže.
Propadlá rezervace: V případě nedostavení se na objednaný termín vám může být účtován storno poplatek až do výše 50% ceny služby za nevyužité studio a čas piercera. Při pozdním příchodu již nemusí být možné službu provést z důvodu potřebné přípravy a konzultace. Berte, prosím, ohled na zákazníky i piercery, kteří v dané čase nemohli udělat jinou rezervaci.

Dotazy vám rádi zodpovíme po emailu nebo chatu.

Telefon: +420 702 431 598
Po - Pá: 10 - 16 hod
E-mail: info@atreya.cz
jsme tu pro vás

Chystáte se na piercing a ještě vám nebylo 18 let?

Potřebujete souhlas s piercingem u nezletilého nebo doprovod zákonného zástupce. Minimální věk je uveden u každého piercingu.  

Stáhnout formulář