Zákaznická podpora:+420 702 431 598info@atreya.cz

Permanentní šperky

Hledáte osobní šperk spojený s jedinečným zážitkem? V Brně můžete navštívit naši prodejnu, kde se vám bude věnovat piercer Michal, který se postará o precizní provedení trvalých šperků.  

Rezervovat termín

Co jsou to permanentní náramky?

Permanentní šperk je jednoduše řečeno šperk, který nelze sundat. Nejčastěji má podobu náramku ze zlata či stříbra, ale lze takto vytvořit celou řadu šperků, jako jsou náramky na nohu, náhrdelníky nebo i prstýnky z řetízku.

Místo zapínání má svařené konce, takže ho nelze jednoduše sundat. Jak již bylo zmíněno, jsou bezpečně svařeny kolem vašeho zápěstí, jejich konce jsou spojené, a nabízí tak design, který není rušený zapínáním.

Nemějte však obavy - k tomuto procesu používáme nejlepší pulzní svářečky na trhu vybavené mikroskopem pro dokonalou přesnost. 
Celý proces je tak nejen naprosto bezpečný a bezbolestný, ale jedná se i o unikátní zážitek.

permanentní náramek
permanentní náramek brno

Trvalé šperky pro trvalé vzpomínky

Permanentní náramky mohou v životě člověka sloužit k více účelům. I když může jít o pohodlí, většinou jde o osobní nebo sentimentální záležitost.

Pokud hledáte jedinečný a módní způsob, jak si připomenout významné životní okamžiky, nebo pokud chcete vyjádřit silné pouto s důležitými lidmi ve svém životě, je to jeden z oblíbených způsobů.

Na výběr máme řetízky ze stříbra, gold filled a 14kt žlutého zlata.

 

Jak pobíhá sezení

Na prodejně si vyberete design řetízku a jaké doplňky chcete. Na svůj šperk si můžete vybrat z přívěsků s barevnými zirkony nebo drahými kameny.

Jakmile si vyberete svůj řetízek, naměříme vám náramek na zápěstí, aby vám byl pohodlný. 
Tento proces může trvat deset až patnáct minut.

Poté, co najdeme perfektně padnoucí řetízek, svaříme oba konce k sobě. K tomuto kroku používáme nejmodernější vybavení, přičemž pod místo, kde konce zapnou a spojí, vložíme kousek koženky, abychom ochránili kůži při svařování.

 

permanentní náramky brno
 
 

Ceník permanentních náramků

Rezervovat termín
Permanentní náramek ze stříbra
1 kus 1000 Kč / pár 1800 Kč
Permanentní náramek z gold filled řetízku se 14kt žlutým zlatem
1 kus 1200 Kč / pár 2200 Kč
Permanentní náramek ze 14kt žlutého zlata
1 kus od 3000 Kč / pár od 5500 Kč
Přívěsky se zirkony a polodrahokamy ze stříbra a gold filled
250 - 350 Kč / kus

Šperky svařujeme starším 10 let, do 16 let pouze se svolením zákonného zástupce.

Druhy řetízků pro permanentní náramky

 

Nejčastější dotazy

Bolí svařování permanentních náramků?

Ne, proces svařování je naprosto bezbolestný a zcela bezpečný. Zákazníkům při svařování věnujeme mimořádnou péči a zajistíme, že při spojování řetízku kolem zápěstí nic neucítíte ani se nezraníte.

Mohu si permanentní šperk sundat?

Pokud jste si svařovaný náramek rozmysleli, nebo pokud to nezbytně potřebujete kvůli lékařským vyšetřením (magnetická rezonance/rentgenové snímky), můžete si ho stále sundat.

Vzory našich řetízků jsou jemné, a pokud to máte v plánu, můžete si je snadno odstřihnout či odštípnout kleštičkami.
Pokud budete chtít náramek sundat sami, doporučujeme jeho přeštípnutí v místě svaření nebo v místě spojovacího kroužku. 

Náramek vám můžeme později opět znovu svařit nebo si ho můžete ponechat a použít na jiné šperky.
Můžete se také stavit na naši prodejnu a řetízek vám na počkání sundáme.

Co když si řetízek náhodou roztrhnu?

Nemusíte se bát! Doneste řetízek k nám a náramek či jiný šperk vám opravíme a znovu svaříme!

Můžu s trvalým šperkem létat letadlem?

Rozhodně ano. Šperky jsou natolik jemné, že letištní brány na ně nereagují. Naopak na mnoha letištích doporučují cenné šperky ani na kontrolu nesundávat.

Jaké jsou rozdíly v materiálech?

Řetízky z 14 karátového zlata vám vydrží po dlouhé roky bez změny vzhledu a bez nutnosti údržby - zlato narozdíl od stříbra neoxiduje a není tedy potřeba žádná zvláštní péče.

Pro milovníky stříbra je nutné počítat s nutností čištění dle potřeby, aby bylo stříbro stále zářivé jako v den svaření. Nemusíte se bát, jak o náramek pečovat a čím ho čistit bez nutnosti sundávání vám ukážeme.

Gold filled řetízky jsou tvořeny 5% ze své celkové hmotnosti  14 karátovým zlatem, s jádrem tvořeným jinými kovy, nejčastěji mosazí. Vnější vrstvu mají právě z 14 karátového zlata a se správnou péčí vydrží na doživotí, narozdíl od pozlacených šperků, které mají pouze tenkou vrstvu zlata na povrchu a která se časem opotřebuje.

Všechny typy řetízků doporučujeme chránit při nanášení tělových a opalovacích krémů pro dlouhodobý lesk.

Jsou permanentní šperky vhodné pro každého?

Vzhledem k tomu, že všechny naše řetízky permanentních šperků jsou vyrobeny ze 14 karátového zlata, stříbra a gold filled materiálu měli by se lidé s alergií na zlato a stříbro pořízení tohoto šperku vyhnout. Je na vašem zvážení, jestli jsou tyto šperky vhodné do vašeho životního stylu, například pokud se věnujete bojovým sportům.

Přijďte si pro svůj trvalý šperk

Pokud máte zájem si pořídit trvalý náramek či jiný šperk, můžete přijít rovnou na naši prodejnu. Na termín není nutné se rezervovat, pokud však chcete mít jistotu termínu bez nutnosti čekání, rezervaci vřele doporučujeme, obzvláště pokud byste měli zájem o skupinu více než dvou osob.

Pro online rezervaci termínu je nutné vybrat termín pro každou osobu zvlášť. Dotazy vám rádi zodpovíme po telefonu, emailu nebo chatu. 

Telefon: +420 702 431 598
Po - Pá: 10 - 16 hod
E-mail: info@atreya.cz
jsme tu pro vás