Zákaznická podpora:+420 702 431 598info@atreya.cz

Permanentní šperky

Hledáte osobní šperk spojený s jedinečným zážitkem? V Brně můžete navštívit naši prodejnu, kde se vám bude věnovat Bety, která se postará o precizní provedení trvalých šperků.  

Rezervovat termín

Co jsou to permanentní šperky?

Permanentní šperk je jednoduše řečeno šperk, který nelze sundat. Nejčastěji má podobu náramku ze zlata či stříbra, ale lze takto vytvořit celou řadu šperků, jako jsou náramky a řetízky na nohu, náhrdelníky nebo i prstýnky z řetízku.

Místo zapínání má svařené konce, takže ho nelze jednoduše sundat - jedinou výjimkou jsou řetízkové prstýnky. Jak již bylo zmíněno, jsou bezpečně svařeny kolem vašeho zápěstí, jejich konce jsou spojené, a nabízí tak design, který není rušený zapínáním.

Nemějte však obavy - k tomuto procesu používáme nejlepší pulzní svářečky na trhu vybavené mikroskopem pro dokonalou přesnost. 
Celý proces je tak nejen naprosto bezpečný a bezbolestný, ale jedná se i o unikátní zážitek.

permanentní náramek
permanentní náramek brno

Trvalé šperky pro trvalé vzpomínky

Permanentní náramky a další permanentní šperky mohou v životě člověka sloužit k více účelům. I když může jít o pohodlí, většinou jde o osobní nebo sentimentální záležitost.

Pokud hledáte jedinečný a módní způsob, jak si připomenout významné životní okamžiky, nebo pokud chcete vyjádřit silné pouto s důležitými lidmi ve svém životě, je to jeden z oblíbených způsobů.

Na výběr máme řetízky ze stříbra, gold filled a 14kt žlutého a bílého zlata.

 

Jak pobíhá sezení

Na prodejně si vyberete design řetízku a jaké doplňky chcete. Na svůj šperk si můžete vybrat z přívěsků s barevnými zirkony nebo drahými kameny.

Jakmile si vyberete svůj řetízek, naměříme vám náramek či jiný šperk na míru tak, aby vám byl pohodlný. 
Tento proces může trvat deset až patnáct minut.

Poté, co najdeme perfektně padnoucí řetízek, svaříme oba konce k sobě. K tomuto kroku používáme nejmodernější vybavení, přičemž pod místo, kde konce zapnou a spojí, vložíme kousek koženky, abychom ochránili kůži při svařování.

 

permanentní náramky brno
 
 

Ceník permanentních šperků

Rezervovat termín
Permanentní náramek ze stříbra
1 kus 1000 Kč / pár 1800 Kč
Permanentní náramek z gold filled řetízku se 14kt žlutým zlatem
1 kus 1200 Kč / pár 2200 Kč
Permanentní náramek ze 14kt zlata
1 kus od 4000 Kč / pár od 7500 Kč dle délky
Permanentní řetízek na nohu ze stříbra
1 kus od 1400 Kč / pár od 2600 Kč
Permanentní řetízek na nohu z gold filled řetízku se 14kt žlutým zlatem
1 kus od 1500 Kč / pár od 2800 Kč
Permanentní řetízek na nohu ze 14kt zlata
1 kus od 4800 Kč / pár od 8900 Kč dle délky
Řetízkový prstýnek ze stříbra
1 kus 500 Kč / pár 900 Kč
Řetízkový prstýnek z gold filled řetízku se 14kt žlutým zlatem
1 kus 550 Kč / pár 950 Kč
Řetízkový prstýnek ze 14kt zlata
1 kus od 800 Kč / pár 1600 Kč dle délky
Přívěsky se zirkony a polodrahokamy ze stříbra a gold filled
250 - 350 Kč / kus

Šperky svařujeme starším 10 let, do 16 let pouze se svolením zákonného zástupce.

Druhy řetízků pro permanentní náramky

 

Nejčastější dotazy

Bolí svařování permanentních náramků?

Ne, proces svařování je naprosto bezbolestný a zcela bezpečný. Zákazníkům při svařování věnujeme mimořádnou péči a zajistíme, že při spojování řetízku kolem zápěstí nic neucítíte ani se nezraníte.

Jsou permanentní šperky vhodné pro každého?

Vzhledem k tomu, že všechny naše řetízky permanentních šperků jsou vyrobeny ze 14 karátového zlata, stříbra a gold filled materiálu měli by se lidé s alergií na zlato a stříbro pořízení tohoto šperku vyhnout. Je na vašem zvážení, jestli jsou tyto šperky vhodné do vašeho životního stylu, například pokud se věnujete bojovým sportům.

Svařujete i řetízky na nohu a nebo prstýnky?

Ano, nově nabízíme i permanentní řetízky na nohu a prstýnky z řetízků. Prstýnky lze navíc narozdíl od od ostatních permanentních prstýnky v případě potřeby sundat bez poškození.

Co když si řetízek náhodou roztrhnu?

Nemusíte se bát! Objednejte se na opravu a doneste řetízek k nám a náramek či jiný šperk vám opravíme a znovu svaříme! První oprava do 1 roku od pořízení náramku je zdarma.

Můžu s trvalým šperkem létat letadlem?

Rozhodně ano. Šperky jsou natolik jemné, že letištní brány na ně nereagují. Naopak na mnoha letištích doporučují cenné šperky ani na kontrolu nesundávat.

Jaké jsou rozdíly v materiálech?

Řetízky z 14 karátového zlata vám vydrží po dlouhé roky bez změny vzhledu a bez nutnosti údržby - zlato narozdíl od stříbra neoxiduje a není tedy potřeba žádná zvláštní péče.

Pro milovníky stříbra je nutné počítat s nutností čištění dle potřeby, aby bylo stříbro stále zářivé jako v den svaření. Nemusíte se bát, jak o náramek pečovat a čím ho čistit bez nutnosti sundávání vám ukážeme.

Gold filled řetízky jsou tvořeny 5% ze své celkové hmotnosti  14 karátovým zlatem, s jádrem tvořeným jinými kovy, nejčastěji mosazí. Vnější vrstvu mají právě z 14 karátového zlata a se správnou péčí vydrží na doživotí, narozdíl od pozlacených šperků, které mají pouze tenkou vrstvu zlata na povrchu a která se časem opotřebuje.

Všechny typy řetízků doporučujeme chránit při nanášení tělových a opalovacích krémů pro dlouhodobý lesk.

Jsou permanentní šperky vhodné pro každého?

Vzhledem k tomu, že všechny naše řetízky permanentních šperků jsou vyrobeny ze 14 karátového zlata, stříbra a gold filled materiálu měli by se lidé s alergií na zlato a stříbro pořízení tohoto šperku vyhnout. Je na vašem zvážení, jestli jsou tyto šperky vhodné do vašeho životního stylu, například pokud se věnujete bojovým sportům.

Přijďte si pro svůj trvalý šperk

Pokud máte zájem si pořídit trvalý náramek či jiný šperk, využijte rezervační formulář níže. Na prodejnu ani do studia není možný vstup s koly či koloběžkami, ani se čtyřnohými mazlíčky. Děkujeme za pochopení.

Při online rezervaci je nutné vybrat požadovaný počet osob pro rezervaci vhodného termínu. Dotazy vám rádi zodpovíme po telefonu, emailu nebo chatu. 

Telefon: +420 702 431 598
Po - Pá: 10 - 16 hod
E-mail: info@atreya.cz
jsme tu pro vás