Matný černý ocelový banánek s barevnými krystaly
Detailní popis produktu
Piercingový banánek v matné černé barvě, doplněný kuličkami s barevnými krystaly.
Obě kuličky tohoto šperku jsou šroubovací. U délky 8 mm je průměr kuličky 3 mm, u varianty s délkou 10 mm je průměr kuličky 4 mm.
Velikost: tloušťka tyčinky x délka tyčinky x velikost kuličky
Jak se měří banánek?
1 Tloušťka šperku
2 Délka banánku mezi koncovkami
3 Velikost koncovek
Výsledná velikost pak může vypadat například takto: 1,2 mm x 8 mm x 3 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Banánky |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Délka / Průměr: | 8 mm, 10 mm |
| ? Dovozce / výrobce: | Atreya Premium s.r.o. |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Ozdoba: | Kulička |
| Tloušťka: | 1,2 mm |
| Typ piercingu: | Banánky |
| Typ zavírání: | Vnější závit |
| Umístění piercingu: | Anti-tragus, Bridge, Do obočí, Do ucha, Christina, Jestrum, Rook, Septum, Vertical Hood, Vertical Labret |
| Velikost koncovky: | 3 mm, 4 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.