Zákaznická podpora:+420 702 431 598info@atreya.cz

Piercingové studio Atreya v Brně

Chcete si nechat udělat piercing? V Brně můžete navštívit náš salon, kde se vám bude věnovat náš piercer Honza alias Gofy a nebo kolega Michal. Salon je součástí naší prodejny na Lidické 4 v Brně a tak máte vše potřebné pohromadě. 

Rezervovat termín

K piercingu přistupujeme zodpovědně a s plně profesionálním servisem.

Samozřejmostí je u nás konzultace, poučení před samotným vpichem i dostatečné poučení o následné péči. Cena aplikace je vždy včetně vhodného aplikačního šperku. U většiny piercingů je také potřeba šperk po opadnutí otoku vyměnit za kratší. Výměna je v ceně aplikace, hradí se pouze kratší šperk.

Pro čerstvý vpich používáme titan třídy ASTM F-136, který vám v případě zájmu můžeme anodizovat (zbarvit za pomocí elektřiny) do mnoha odstínů bez ovlivnění jeho chemických a mechanických vlastností pro aplikaci. Všechny aplikační šperky jsou s vnitřním závitem, či bezzávitovým systémem.
Od února 2024 používáme pro aplikaci pouze šperky s certifikací APP a doživotní zárukou na výrobní vady.

1Foto
3Foto

Poradíme si i s méně tradičními piercingy, intimním piercingem a microdermal piercingem.

Piercing ani náušnice u nás nenastřelujeme, veškerý piercing provádíme sterilní piercingovou jehlou. Důvody vám rádi vysvětlíme přímo ve studiu, nebo si můžete přečíst náš článek na blogu.

Díky zkušenostem a našemu nadšení pro piercing si poradíme s téměř jakýmkoliv druhem piercingu. Velmi nám záleží na kvalitě certifikovaných šperků a vašem zdraví, proto neprovádíme některé nebezpečné piercingy a dbáme na to, aby vámi vybraný piercing odpovídal možnostem vaší anatomie - každé tělo je jedinečné.

V rukách zkušených piercerů

V našem hlavní piercingovém studiu se objednaných zákazníků ujme náš zkušený piercer Honza, který je v oboru piercingu již přes 10 let. Zkušenosti a dovednosti získává na pravidelných školeních a zahraničních konferencí Asociace profesionálních piercerů a přináší tak do našeho studia ty nejlepší techniky i materiály, aby byl piercing tím nejlepším možným zážitkem.

V našem menším "fialovém" studiu se o klienty stará náš druhý kolega Michal.  Vyřešíme zde přeměřování a konzultace s výběrem šperků  pro objednané zákazníky. Jelikož je toto studio omezené menším prostorem, není možné sem jít se zákonným zástupcem, volte prosím velké studio.

Obě studia jsou součástí naší prodejny.

 

2

Ceník piercingu

Rezervovat termín

Uvedená cena je za za jeden piercing včetně základního šperku s kuličkou - s bezzávitovým či vnitřním závitem podle místa použití, vyrobeného z implantačního titanu třídy ASTM F-136.

Od února 2024 používáme výhradně šperky s certifikací APP (Neometal, Inari, Junipurr a další) a s doživotní zárukou na výrobní vady. Ve studiu je možné si za příplatek vybrat ze široké nabídky šperků ze 14kt a 18kt zlata i titanu.
Piercing s vlastním přineseným šperkem není možný – šperky z neznámých zdrojů, kde nemůžeme ručit za kvalitu, nepoužíváme.

Piercing ušního lalůčku včetně základního šperku
950 Kč
Píchání uší dětem od šesti let, obě uši včetně šperků (pouze bez použití umrtvovací masti)
2000 Kč
Klasický piercing včetně titanového šperku
od 1200 Kč (podle druhu)
Intimní piercing genitálií včetně titanového šperku
od 1500 Kč
Microdermal piercing (pouze 18+)
1200 Kč
Anodizace titanového šperku (zbarvení)
100 Kč

Na každý další piercing aplikovaný v jednom termínu se vztahuje sleva 100 Kč. Maximální množství piercingů pro bezproblémové hojení doporučujeme 3, v případě ušních lalůčků 5.

V čem je piercing u nás jedinečný

Piercing má stejně jako každé jiné odvětví široké spektrum kvality. V Atreya v každém ohledu překračujeme minimální požadavky stanovené zákonem. To znamená, že pro aplikaci piercingu nepoužíváme pouze vybavení a materiály, které nám zákon povoluje používat, ale hledáme nejlepší možné vybavení a materiály, které můžeme používat. To znamená spolupracovat s kvalitními dodavateli a nikdy se nespokojit s nižší kvalitou aplikačních šperků. 

Všechny aplikačí šperky, které ve studiu používáme, jsou certifikované americkou Asociací profesionálních piercerů (APP), jsou ručně leštěné a mají doživotní záruku na výrobní vady. Jelikož se jedná o nejbezpečnější šperky v odvětví piercingu, odráží se to i na jejich ceně.
Narozdíl od levnějších titanových šperků, které nemají zrcadlově leštěný povrch, se u těchto šperků můžete spolehnout na nejrychlejší možné hojení a minimalizaci rizika vzniku bouliček, protože šperky jsou vyrobené tak, aby nedocházelo ke dráždění vpichu a usazování bakterií.
V rámci doživotní záruky získáte například na výměnu za nový kus, pokud vám ze šperku odpadne kamínek, jako se to u levnějších lepených šperků může dít. Kamínky navíc zůstávají zářivé i po dlouhých letech, jelikož prémiové značky nepoužívají žádná lepidla, jsou usazena pevně v těle šperku a navíc pracují výhradně se zirkony značky Swarovski či přírodními kameny a diamanty.

Značky šperků, které používáme pro aplikaci: NeoMetal, Junipurr, Industrial Strength, Inari, Body Circle, Anatometal, Buddha jewelry, BVLA, Leroi, Peoples jewelry a další. Pokud máte zájem o zakázkově vyrobený piercing od některého z výrobců, napište nám.

5981e0c08e9f480001b42e53_APP Quality Comparison-modified
 

Objednejte se k nám na piercing

Vyberte si termín: Pro aplikaci se rezervuje na přesný čas - k dispozici je také menší čekárna a WC. Na termín přijďe odpočatí a v plné síle, stačí na začátek vaší rezervace nebo pár minut před ní.
Doprovod: Na piercing přijďte bez doprovodu. Výjimka - intimní piercingy a nezletilí. Jako doprovod k intimním piercingům je možné si vzít jednu osobu starší 12 let nebo v případě nezletilého jeho zákonný zástupce. Pokud jste objednání do menšího studia k piercerovi Michalovi musí doprovod z důvodu omezeného prostoru počkat v čekárně. Výběr studia a piercera je možný v levém sloupci rezervačního kalendáře, před výběrem konkrétní služby.
Mazlíčky a kočárek i kolo nechejte doma: Do prostor prodejny ani studia není možné si vzít kola, koloběžky, ani čtyřnohé mazlíčky - děkujeme za pochopení. Kočárky bohužel není možné nechávat na prodejně ani ve studiu z důvodu omezeného prostoru.
Jak vyplnit rezervaci: Pro objednání se na piercing použijte online formulář a vyplňte vždy údaje osoby, které bude služba provedena.
Storno rezervace: Svou rezervaci můžete stornovat do 24 hodin před objednaným termínem přímo v online systému nebo telefonem/sms/emailem na kontaktech níže.
Propadlá rezervace: V případě nedostavení se na objednaný termín vám může být účtován storno poplatek až do výše 50% ceny služby za nevyužité studio a čas piercera. Při pozdním příchodu již nemusí být možné službu provést z důvodu potřebné přípravy a konzultace. Berte, prosím, ohled na zákazníky i piercery, kteří v dané čase nemohli udělat jinou rezervaci.  

Chystáte se na piercing a ještě vám nebylo 18 let?

Potřebujete souhlas s piercingem u nezletilého nebo doprovod zákonného zástupce. Minimální věk je uveden u každého piercingu.  

Stáhnout formulář

Nejčastější dotazy

Můžu na piercing přijít bez objednání?

Bohužel piercing bez objednání u nás není možný. Z důvodu časové náročnosti aplikace, která zahrnuje výběr šperku, konzultaci a sterilizaci šperků je nutné mít na každého zákazníka vyhrazený dostatečně dlouhou dobu a walk-in piercingy nám toto neumožňují.

V čem jsou aplikační šperky s certifikací jiné, kromě ceny?

Všechny aplikačí šperky, které ve studiu používáme, jsou certifikované americkou Asociací profesionálních piercerů (APP), jsou ručně leštěné a mají doživotní záruku na výrobní vady. Jelikož se jedná o nejbezpečnější šperky v odvětví piercingu, odráží se to i na jejich ceně. Narozdíl od levnějších titanových šperků se však můžete spolehnout na nejrychlejší možné hojení díky dokonale hladkému povrchu a v rámci doživotní záruky například na výměnu za nový kus, pokud vám z vašeho šperku vypadne kamínek, jako se to u levnějších šperků může dít. Více informací najdete na našem blogu.