Zlatá labreta ze 14kt zlata 585/1000 s vnitřním závitem s kuličkou Dalay
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Labrety |
|---|---|
| Délka / Průměr: | 6 mm |
| ? Dovozce / výrobce: | Atreya Premium s.r.o. |
| Materiál: | 14kt žluté zlato, Zlato |
| Ozdoba: | Zirkon |
| Ryzost: | Zlato 585/1000 |
| Tloušťka: | 1 mm, 1,2 mm |
| Typ piercingu: | Labrety |
| Typ zavírání: | Vnitřní závit |
| Velikost koncovky: | 2 mm, 3 mm |
| Velikost vnitřního závitu: | 0,8 mm - EU |
| Váha velikosti 1x6x2 mm: | 0,104 g |
| Váha velikosti 1,2x6x3 mm: | 0,143 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.