Ocelový náhrdelník s rytinou textu a přívěskem se zirkonem
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové náhrdelníky s rytinami |
|---|---|
| Barva: | Rosegold, Stříbrná, Zlatá |
| ? Dovozce / výrobce: | Atreya Premium s.r.o. |
| Materiál: | 316L ocel |
| Značka: | Atreya |
| Velikost přívěsku: | 18 mm |
| Délka řetízku: | 45 cm |
| Tloušťka řetízku: | 1 mm |
| Nový formulář pro gravírování: | ANO |
| Popis horního textového pole: | Váš text na přední stranu: |
| Popis textového pole pro první stranu: | Váš text na zadní stranu: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář










