Ocelový taper pro bezzávitové šperky
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Junipurr jewelry |
|---|---|
| Záruka: | doživotní na výrobní vady (vypadnutí kamínků) |
| Barva: | Stříbrná |
| ? Dovozce / výrobce: | Atreya Premium s.r.o. |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Tloušťka: | 0,8 mm, 1 mm, 1,2 mm, 1,6 mm |
| Typ zavírání: | Vkládací / bezzávitové |
| Značka: | Atreya |
| Délka pinu k nasazení do šperku: | 4,5 mm |
| Celková délka pinu: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.