Titanová labreta vnitřní závit s čirým zirkonem Ora zlatá
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Labrety |
|---|---|
| Barva: | Zlatá |
| Délka / Průměr: | 6 mm, 8 mm |
| ? Dovozce / výrobce: | Atreya Premium s.r.o. |
| Materiál: | Titan |
| Materiál koncovek: | Titan |
| Ozdoba: | Zirkon (CZ - cubic zirconia) |
| Tloušťka: | 1 mm, 1,2 mm |
| Typ piercingu: | Labrety |
| Typ zavírání: | Vnitřní závit |
| Umístění piercingu: | Do ucha, Helix, Labret, Madonna, Medusa, Tragus, Ušní lalůček |
| Velikost koncovky: | 2 mm, 3 mm |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


