Zlatá labreta ze 14kt zlata 585/1000 s vnitřním závitem a zirkonem Viktoria
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Labrety |
|---|---|
| Barva: | Čirá, Stříbrná, Zlatá |
| Délka / Průměr: | 6 mm |
| ? Dovozce / výrobce: | Atreya Premium s.r.o. |
| Materiál: | 14kt bílé zlato, 14kt žluté zlato, Zlato |
| Ozdoba: | Zirkon |
| Ryzost: | Zlato 585/1000 |
| Tloušťka: | 1,2 mm |
| Typ piercingu: | Labrety |
| Velikost koncovky: | 3 mm |
| Váha bílé a žluté zlato: | 1,2 x 6 - 0,17 g , 1,2 x 8 - 0,19 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


