Zákaznická podpora:+420 702 431 598info@atreya.cz

Piercing.cz se mění na značku Atreya

Piercing.cz se mění na značku Atreya. Na jaké změny se můžete těšit? 

Příběh našeho rebrandingu začal v roce 2020. V hlavách se nám zrodil plán posunout naši značku do nové doby. Změnit vnímání piercingu v ČR a nabízet ty nejkvalitnější kousky i servis.  

Jedním z našich hlavních cílů je změnit pohled na piercingy na českém trhu. Piercing už dávno není jen punkový nebo rockový doplněk z 80. a 90. let. V západním světě se stal módním doplňkem. Například v USA se už pohled na odvětví piercingu dávno změnil. Tuto změnu chceme přinést i k nám.

Jak?

  • kvalitou materiálů (zlato, titan,...),
  • originálními designy,
  • světovými značkami (Junipurr, BUDDHA JEWELRY,...),
  • novou nabídkou šperků,
  • bořením mýtů kolem piercingů.

 

„Piercing je luxusní šperk, který dokáže podpořit krásu a jedinečnost”, Klára Konečná, zakladatelky značky.

atreya banner - rebrand (1)

atreya banner - rebrand (1)

Do naší „nové“ značky jsme vložili vaše přání a touhy a spojili je s našimi sny. Tak se zrodila Atreya. Naší vizí je podporovat vaši krásu unikátními šperky.


Přejeme si, abyste si z našeho e-shopu a prodejen odnášeli ten nejlepší zážitek ze světa piercingových šperků a doplňků. A aby vám pak každý den připomínaly vaši jedinečnost.

 

Do nabídky pro vás s největší péčí vybíráme nové originální kousky z nejlepších materiálů.

  

Naše nová vizuální identita odráží vše, co máte rádi. Éterické pastely odkazují na vnitřní krásu a jedinečnost. Tyto kvality spojují naše zákazníky i členy týmu.

Máme velkou radost, že se náš sen proměnil ve skutečnost. Rádi bychom za rebranding poděkovali Jakubovi Kantorovi a jeho brandigovému studiu Kantor Studio. Změny do nejmenších detailů poznáte během nakupování v e-shopu, na našich prodejnách i ve studiu. Doufáme, že si je zamilujete.

Už během podzimu najdete v našich prodejnách a v e-shopu mnoho novinek. Rozzáří oči pod vánočním stromečkem? 

Těšíme se na vaši návštěvu.

S láskou a péčí,

celý tým značky Atreya